с. Токи. Токівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

вул. Громницького, 1, м.Тернопіль, 46027, тел., факс 43-57-83, код 02139788 e-mail:[email protected]

_08_”_____02______2018року              №01-02/121

на №___________від________

Керівникам органів управління освітою,

методичних установ,

директорам інтернатних закладів обласного підпорядкування,

директорам закладів загальної середньої освіти

Про інформаційні листівки

«Зовнішнє незалежне оцінювання – 2018:

читали, чули, знаємо!»

З метою ознайомлення учнівської молоді з етапами проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році просимо вас розповсюдити інформаційні листівки «ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – 2018: читали, чули, знаємо!» (формат А-4, з двох сторін) серед учнів закладів загальної середньої освіти (додаток: форма 1.1 – одна на кожен 11 клас).

Інформаційні листівки «ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – 2018: читали, чули, знаємо!», підписані учнями та завірені директорами закладів освіти, необхідно через відповідального за ЗНО в районі/місті/ОТГ повернути до 16 березня 2018 року до Тернопільського ОКІППО (вул. Громницького, 1).

Директор інституту О.М.Петровський

Шайнюк Ю.Ч. 43 57 85

ФОРМА 1.1

зовнішнє незалежне оцінювання - 2018:

читали, чули, знаємо!

• Ми,учні _____класу

(заклад освіти)

_________________________________району/міста ___________________області, знаємо, що у 2018 році вступити до вищих навчальних закладів України можна за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а результати ЗНО зтрьох предметів(українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також одиннавчальний предмет за вибором випускника)зараховується як результати ДПА.

Ми поінформовані, що у 2018 році ЗНО проводиться зматематики (22.05), української мови і літератури (24.05), іспанської мови (29.05), німецької мови (29.05), французької  мови (29.05), англійської мови (01.06), біології (04.06), історії України (06.06), географії (08.06), фізики (11.06), хімії (13.06).Нам відомо, що можемо скласти тести не більшеяк з чотирьох предметів.

Знаємо, що необхідносамостійно ознайомитися з правами та обов’язками учасників ЗНО (розділ ІІІ Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти) тавизначитись з предметами, результати ЗНО з яких потрібні для вступу (правила прийому до вибраних закладів вищої освіти).

• Повідомлені, що для участі у ЗНО необхідно зареєструватися з06 лютого до 19 березня 2018 року за допомогою програми, розміщеної на сайтіhttp://testportal.gov.ua. Про спосіб та умови реєстрації можемо дізнатися зрозділуIV Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Знаємо, що сформовані пакети реєстраційних документів необхідно віддати вчителю нашої школи ______________________________________________________(прізвище, ініціали вчителя),  який централізовано надішле їх до ІФРЦОЯО.

За умови правильного оформлення реєстраційних документів, з регіонального центру на адресу нашої школи для кожного з нас надійдуть листи з:

сертифікатом,

реєстраційним повідомленням учасника ЗНО,

інформаційним бюлетенем,

медичним висновком (якщо надавали для реєстрації),

повідомленням про створення особливих (спеціальних)  умов (за потреби),

повідомленням про надання можливості пройти ЗНО з певних навчальних предметів під час додаткової сесії (за умови подання заяви).

Поінформовані, що у випадкувнесення змін до реєстраційних даних, потрібно звернутися до свого навчального закладу, щоб централізовано надіслати до ІФРЦОЯО новий пакет реєстраційних документів разом зотриманим ранішесертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання. Уносити зміни у свої реєстраційні дані ми можемо до 02 квітня 2018 року (дата визначається за поштовим штемпелем).

Повідомлені, щосертифікат слід зберігати не ламінуючи. Відновлення втраченого чи зіпсованогосертифіката можливе тільки у регіональному центрі.

Ознайомлені, що факт надходження реєстраційної картки до пункту обробки ІФРЦОЯО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення ЗНО, їх використання під час вступу до закладів освіти відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

Попереджені, що під час кожного тестування в аудиторіях буде проводитись засвідчення відсутності засобів зв’язку (в тому числі “мобілок”), пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, їх складових частин за допомогою металошукачівта ін. Знаємо, що у випадку виявлення заборонених засобів, будемо позбавлені права на продовження роботи над тестом з усіма наслідками.

Нам відомі телефонний номер ІФРЦОЯО0342-75-09-75,за яким можемо отримати додаткову інформацію про ЗНО, та адреса сайту регіонального центруwww.test.if.ua.

Свідченням ознайомлення з даною інформацією є підпис кожного з нас на цій листівці.